ÖDEME BİLGİLERİ

MERTSHOP TEKNOLOJİ BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ürün Adı

Duplexplay 1 Yıllık Kullanım Gift Lisansı

Ürün Açıklaması

DuplexPlay, en gelişmiş ve kullanıcı dostu TV medya oynatıcısıdır. DuplexPlay ile TV'nizde, cep telefonuzda veya bilgisayarınızda en sevdiğiniz medya içeriğinin keyfini çıkaracaksınız. Özellikler : Ses parçalarının ve gömülü altyazıların seçimini destekler. Bazı TV ler bu özelliği desteklemeyebilir. En son çalınan listeleri kaydeder ve oynatmayı en son kaydedilen konumdan sürdürür Kesin konum aramaya izin verir, zaman kaydırıcısını kesin konuma sürükleyebilirsiniz Hızlı erişim için favori grupların oluşturulmasına ve özelleştirilmesine izin verir Çalma listelerinde gömülü grupları destekler Çalma listelerindeki öğeleri hızlıca arayın Ve dahası ... Sorumluluk Reddi: DuplexPlay genel bir medya oynatıcıdır ve herhangi bir içerik içermez. Kendi içeriğinizi sağlamanız gerekir. DuplexPlay, uygulamada kullandığınız içerikten sorumlu değildir. Ürün satınalmanız sonrası size öncellikli olarak Whatsapp veya mail ile hızlıca ulaştırılacak Gift Code ve Kolay Kurulum Klavuzu ile Duplexplay yazılımınıza 1 Yıllık Kullanım sağlanır.

Ödenecek Tutar

40.00 TL

Ödemenin Geçerli Olduğu Son Tarih

6/30/2024 9:30:16 AM

Teslimat Bilgileri

Zorunlu alan.
Zorunlu alan.
Zorunlu alan.
Zorunlu alan.
Zorunlu alan.
Zorunlu alan.
Zorunlu alan.

Kart Bilgileri

Zorunlu alan.
Zorunlu alan.
Zorunlu alan.
Zorunlu alan.

UYARI: Telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt ve hediye kartı, hediye çeki gibi benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

ÖDEME BİLGİLERİ
Toplam Tutar : 0 TL

Ödemenizin güvenliği için bankanızın 3D secure sayfasına yönlendirileceksiniz. Bankanız tarafından cep telefonunuza gönderilen şifreyi bir sonraki ekrana girişini yaparak ödeme işlemini güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.